Shiten 5 ari Truall ne Veternik

Shitet nga: Afërdita 31 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli me rreth 5 ari ne veternik (afer lagjes 038).Me infrastruktur te kompletuar,uje,rryme,kanalizim,qasje ne rrugen kryesore,pozite te pershtatshme ,me dokumentacion plotesisht te rregullt dhe flet poseduese. (bejm ndrrim edhe me banes )

kontakt: //044 234 785 //044 666 874
viber: +377 44 234 785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim