Shiten 5 ari ne Kolovic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 15 Shk 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kolovic
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 5 ari ne kolovic afer pumpes Besi.


Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim