Shiten 5 ari ne Kolovic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 20 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: kolovic
Komuna: Prishtinë
Shiten 5 ari ne kolovic afer pumpes Besi.


Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim