Shiten 5 ari toke - truall ne Prishtina e Re - H..

Shitet nga: Ofertuesi 23 Qer 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Parcella gjendet afer zones Prishtina e Re ku jane planifkuar ndertimet e Presidences, AUK-se dhe insitucioneve te tjera, 200m perballe AUK-se, rreth 500m vije ajrore nga residenca e Pacollit, dhe 100m afer rruges - Unazes se trete te qytetit.
Pozicion dhe pamje atraktive drejt qytetit te Prishtines dhe Liqenit te Badovcit. Vend i mrekullueshem per Shtepi, Villa, rekreacion apo restorant dhe vend me perspektive qe vazhdimisht i rritet vlera.
Parcellat kane RRUGE me kataster, rryme.
Ka edhe parcella tjera me siperfaqe tjera me te vogla ose me te medha. Prone private, perkthimi behet menjehere.
Mundesisht me shkruani permes emailit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim