Shiten 6 ari truall ne f.sh. Hajvali

Shitet nga: Valdrin 13 Dhj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Prishtinë
Shes 6 ari truall ne fshatin Hajvali Komun te Prishtines. Vendi esht shum ideal per banim. Trualli asht i ndam me geometer dhe asht i rethekum me tel dhe shtylla metalike. Trualli posedon kanalizim, uj, energji elektrike dhe rrug. Perkthimi i truallit bahet menihere.

Tel: +4917649219761 (Pronari)
+37744776933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim