Shiten 6 hektar me dalje ne magj.PRISHTINE-PODUJEV

Shitet nga: Petriti Sot 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR   4 500 EUR

Adresa: Shiten 6 hektar perball kazermave ne LUPQ TPOSHTEM
Sipërfaqe: 60000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka ka dalje ne magjistrale rreth 150 metra gjersi.
Jan 6 hektar gjithsejt.
Toka eshte private e trashguar.
Ka dalje edhe ne lumin llap.
Dokumentacioni ne rregull dhe perkthehet menjehere.
Qmimi negociohet dhe pranojm edhe kompenzime banesa.vetura.toka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim