Shiten 6 hektar ne Bernice te Eperm

Shitet nga: Islam 16 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bernice e Eperme
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Qasje ne rrugen e asfaltuar. Prona ka dokumentacion te rregullt dhe eshte e regjistruar ne kadaster. Pronari eshte shqiptar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim