Shiten 80 ari ne Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 24 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Emshir
Komuna: Prishtinë
Shiten 80 ari ne Emshir parcelizohen edhe ne siperfaqe me te vogla .

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim