Shiten Troje ne Vushtrri ne rrugën Lumni Surdulli

Shitet nga: Fatmir R. 08 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagja, Lumni Surdullli
Komuna: Prishtinë
•Trojet gjenden ne Vushtrri, ne Rrugën Lumni Surdulli (500 metra prej varrezave te vjetra te qytetit).

•Trojet janë me leje ndërtimi dhe ndarja e parcelave mund te behet sipas kërkesave te blerësve.

•Trojet gjenden ne lokacion shume te përshtatshëm. Rruga është e asfaltuar deri ne hyrje te trojeve.

•Trojet kane rruge (te lëshuar nga pronari) ne gjerësi prej 5 m.

•Kane kanalizim dhe ujë.

•Çmimi sipas marrëveshjes.

Për informata mund te na kontaktoni ne tel:

Pronari:
Brahim Rushiti
Tel: 045 877 222
044 166 059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim