Shiten Trojet e parcelizuara

Shitet nga: agon rexhaj 19 Maj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: pas Forteses
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten trojet të cilat ndodhen pas Forteses apo mbi lagjen Nici trojet jane të parcelizuara me pronar shqiptar dhe me dokumentacion të rregullt.
Trojet janë të parcelizuara, me infrastrukturë, ujë, rrymë dhe kanalizim.
Siperfaqet e trojeve nuk janë të njejta, minimumi i siperfaqes së trojeve është 300 m2.
Verrejte: Trojet e ngjyrosura me fllomaster të verdhë janë të shitura.
Të interesuarit mund të lajmerohen në numrat +377 44 757 307 (viber) dhe +368 49 181 053 dhe në e-mailin agonrexhaj86@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim