Shiten Trojet ne Matiqan afer Xhamise dhe Çeshmes

Shitet nga: leutrim ahmeti Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trojet ne Matiqan afer Xhamise dhe Çeshmes se Matiqanit me infrastrukture te rregullur dhe me te gjitha dokumentet e nevojshme. Gjiithsej jane 15 ari i ndare ne 4 parcela

Cmimi:10000 Euro per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim