Shiten Trojet ne Veternik dhe Sofali

Shitet nga: Prishtine 20 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
VETERNIK - Shiten 4 ari neto pllac ne Veternik prapa Viva Fresh-it.
Cmimi 25000euro ari.
Parcela 400-3.
Shiqimi pas ores 18:00.


SOFALI - Shiten 5 ari pllac ne Sofali.
Cmimi 5000 ari.
Parcela 288-0.
Shiqimi pas ores 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim