Shiten Urgjent 6 ari truall ne Prishtine

Shitet nga: Faik Ilazi 27 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine. Trolli eshte ne emrin tim personal si dhe nuk eshte ne hipotek ne asnje bank perkthim i menjehershem. ne truall gjindet edhe nje Temel i shtepis te cilin e kam ndertuar un.
Trualli gjindet afer rruges kryesore 27 Nëntori perball trualit siq shihet ne foto eshte stacioni i autobusit urban truali posedon dokumentacion te rregullt eshte ne emrin tim si dhe eshte i paisur me RRYM,UJSJELLS,INTERNET,KABLLOVIK,(te gjitha keto jan nen dhe dhe nuk ka shtylla elektrike perveq te ndriqimit publik)
Ndrrim nuk bejme.
Pres vetem bleres serioz
Qmimi sipas Marveshjes.

Kontakt: Tel:049797448 (mund te kontaktoni edhe ne VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim