Shiten troje te urbanizuara ne Hajvali Prishtinë

Shitet nga: Troje 20 Krr 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
- Trojet jane te parcelizuara dhe me gjithe infrastrukturen e nevojshme.
- Rruge,uje kanalizim rryme internet telefoni fikse.
- Trojet jane te gjitha te kufizura ne te dyja anet me rruge te lagjes.
- Perkthimi munde te behet brenda dites dokumentacioni eshte ne rregull
- Trojet gjinden ne rrugen Prishtine Gjilan 500m nga lagjeja MARIGONA-1
- Ne anen e majte te rruges magjistrale Prishtine Gjilan.
- Vlene te ceket se eshte lagje e banuar dhe e ndertuar me te gjitha kushtet urbanistike.
- Leje ndertimi ipet nga drejtorati perkates ne K.K te Prishtinës.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim