Shiten trojet ne Prishtine (Bardhosh)

Shitet nga: Ylber 17 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten trojet ne Bardhosh (afer Stadionit dhe Kishes). Trojet jane te parcelizuara, individualisht dhe mund te pajisen me fleten poseduese, per parcelat per te cilat jane te interesuar per blejre.
Rruge eshte e gjere 7m, kanalizimi dhe uji jane te instaluara, dhe ne nderkohe do te behet edhe kycja e rrymes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim