Shitet 4.84 ari, në Bërnicën e eperme

Shitet nga: Shukri 02 Sht 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Sipërfaqe: 484, m2
Komuna: Prishtinë

Shes 4 ari e 84m, truall në Bërnicën e epërme, te “Vila Edona”, në te është pllaka 7x5, dhe është i rrethuar , një vend me pamje piktoreske, me të ardhme të bukur, për pushim apo banim. Pronari shqiptar, me dokumentacion të rregullt, përkthimi i menjëhershëm, çmimi 5200 për ari , tel. 044 399 810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim