Shitet trolli ne bardhosh

Shitet nga: Musa 25 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: BARDHOSH
Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Prishtinë
Trolli gjendet ne bardhosh perskaj kanalit te iber lepencit infrastruktur komplet uj kanalizim rrym dhe rrug .qmimi 7000 e per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim