Shitet 1 hektar toke ne lagjen Arberia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 16 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Adresa: Arberia
Komuna: Prishtinë
Shiten 1hektar e 2ari truall mbrapa bazes se Kforit ne lagjen Arberia, ish Dragodani. Vendi eshte ideal per ndertim e veprimtari te ndryshme. Posedon dokumentacion te rregullt.Toka ka gjeresin me shume se 50m.
Qmimi i truallit eshte 8.500 euro per ari,qmimi i diskutushem. Pranohet edhe ndrrim me banese dhe pjesen tjeter te gatshme.

Agjensioni DION
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber 037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim