Shitet 15 Ari truall në lagjen Llapnasell

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Llapnasell
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet 15 Ari truall në lagjen Llapnasell (mbrapa spitalit të zemres). Trualli ka infrakstruktur të plot: rrym, ujë, kanalizim. E pershtatshme per banim dhe biznes, ka rrug të shtruar në zhavorr. Trualli ka mundesi ndarje sipas marrvëveshjes.


Çmimi:5000€/Ari.


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim