Shitet 28 Ari Truall në Bernic të Eperme

Shitet nga: Kosova Immobilien 14 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Adresa: Bernic e Eperme
Sipërfaqe: 280 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Fushë, Pyll
Komuna: Prishtinë
Shitet 28 ari troll ne Bernicen e Eperme , afer villes se Edona Llalloshit. E pershtatshme per restoran, shtepi, me panorame te bukur ,uji dhe kanalizimi ne proces, ka pjesen e rrges me kadaster 6metra. Te pllaci ka mundesi te vihet nepermjet disa rrugeve. Marrim kompenzim vetur.


Cmimi: 3500€/Ari.


+386/ 49701212 (Viber)


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim