Shitet 4 Ari Truall ne Bernic te Eperme

Shitet nga: Kosova Immobilien 08 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: Bernic e Eperme
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
4 Ari Truall per shitje ne Bernicën e Eperme, (afër Mercedesit, te Muqiqi). Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme. Trualli ka qasje ne rrugë. Trualli gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe te qetë për banim. Ka mundesi nderrimi me banes ne Fushë Kosovë sipas marrëveshjes.


Çmimi: 8.000 €/Ari.
+377/ 44245454 VhatsApp)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim