Shitet 4 ari truall në Matiqan Çmimi: 55000€.

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: Matiçan
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Prishtinë
Shitet 4 ari truall ne Matiçan (afër qeshmes të Matiçanit). Trualli ka rrug te asfalltuar në të dy anët e truallit, ka infrakstruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizm. Trualli ka pamje shum të mir me flet poseduse.


Çmimi: 55.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim