Shitet 4ari e 84m ne Bernicen e eperme

Shitet nga: shukri 05 Gsh 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Adresa: Bernica e eperme
Sipërfaqe: 484 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari e 84m, truall në Bërnicën e epërme, te “Vila Edona”, në te është pllaka 7x5, dhe është i rrethuar , një vend me pamje piktoreske. Pronari shqiptar, me dokumentacion të rregullt, përkthimi i menjëhershëm, çmimi 5200 për ari , tel. 044 399 810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim