Shitet 5 Ari truall në Matiqan

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Adresa: Matiçan
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Prishtinë
Shitet 5 Ari truall në Matiçan (afër Shkolles Milinjumi 3). Trualli është per ndertim të lart. Trualli ka infrastrukturë të plotë ujë, rrugë dhe kanalizim.


Çmimi: 99.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim