Shitet Parcella 5.65ari ne Lagjen Melodia afer L..

Shitet nga: Ardit 17 Dhj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella 5.65ari ne Lagjen Melodia afer Lagjes Nic per ball Grand Store ne veternik.

Pllaci është në emrin tim personal me fletë poseduese dhe është me leje ndërtimi për shtëpi.

Lagjja eshte komplet me infrastrukture... Asfallt, Kanalizim, Uje, Rryme, Ndriqim te lagjes etj...

Vlen te ceket se çmimi ne lagjen (Melodia) nga 16.000€ deri 20.000€ per 1ari toke...

Çmimi per parcellen time 1ari eshte 15.000€ që në total për 5.65ari çmimi eshte 84.750€.

Ka mundësi ndrrimi me banesë ose edhe me veturë.

Çmimi: Total për 5.65ari tokë është 84.750€.

Kontakti: 044155886....049155886....Viber: +38649155886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim