Shitet Parcella në Sofali - NSH " AKS AGENCY "

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella në një vend shumë te bukur në Lagjën Sofalia.
Lokacioni i parcellës është afër xhamisë, në vazhdim të rrugës, 200m më tutje.

Infrastruktura komunale eshte e kompletuar afër parcellës.
Komfiguracioni i terenit : shpat me ramje të butë me pamje nga Germia dhe nga Shkolla Normale.

Siperfaqja e truallit: 9 ari e 88 m2.

Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim