Shitet Parcella në Sofali nga N.SH " AKS AGENCY "

Shitet nga: AKS AGENCY 15 Maj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella në një vend shumë te bukur në Lagjën Sofalia.
Lokacioni i parcellës është afër xhamisë, në vazhdim të rrugës 200m më tutje.
Infrastruktura komunale eshte e kompletuar afër parcellës.
Komfiguracioni i terenit eshte shpat me ramje të butë me pamje nga Germia dhe nga Shkolla Normale.
Siperfaqja e truallit: 9 ari e 88 m2.

Çmimi, për shkak të nevojave përsonale të pronarit, është vetëm 7800 euro/ari. Vlenë të ceket që çmimet e parcellave tjera në këtë lokacion sillen nga 10.000 deri 12.000 euro./ari.

Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim