Shitet TRUALL në Lagjen e Spitalit-Prishtinë,SIP..

Shitet nga: BUJAR 09 Krr 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Trualli gjendet në rrugën "Muharrem Fejza" Prishtinë, 100 metra nga rruga "B". Lokacionin me të saktë mund ta shiheni në bazë të fotografisë ku parcela është e shënjuar me ngjyrë të kuqe dhe me shigjetë po ashtu e ka afër "Viva fresh Store". Trualli është i përshtatshëm për ndërtim të banesave kolektive (ipet edhe për ndërtim).

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim