Shitet Toka Urgjent - Prishtina e Re, Zona Lindore

Shitet nga: Enver 25 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtina e Re - Zona Lindore
Komuna: Prishtinë
Shitet toka me Plan Zhvillimor Urbanistike. Ne baze te planit parashihet te kete ndertim te larte ne nje pjese - P+10, ndersa pjesen tjeter ndertim - P+2. Toka gjindet ne afersi te Pallatit te Drejtesise.

Mund te negociohet shitja ne pjese dhe te ndahet ne parcella.

Per cmim ju lutem kontaktoni ne viber ose tel 0037744168477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim