Shitet Toka mbrapa hotel Emerald-it

Shitet nga: lagjja leona 30 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lagjja "LEONA" ne Qagllavic - shiten troje te urbanizuara me infrastrukture te plote ( rryme , uj , kanalizim ) Trojet gjenden afer auto-sallonit "Endriti" dhe hotel "Emerald" per me shume informata na kontaktoni ne nr : 044294396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim