Shitet Toka ne Llabjan Rruga : llabjan - novoberde

Shitet nga: Sylejman 23 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Llabjan Rruga " Talovit"
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes dy troje per vendbanim gjinden ne fshatin llabjan komuna novoberdes / Lagjja "Talovit" Toka ka : infrastrukturen e nevojshme , Uje , Rryme , Kanalizim , Ndriqim , Kabllovik , etj etj Trojet jane te pershtatura per : vendbanim , shtepia dhe ndertim te larte : JU LUTEMI NA KONTAKTONI NE NR TE TEL: +37744279170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim