Shitet Toka ne Ulqin

Shitet nga: Avdyl 14 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 446 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet Pllaci Shume atraktiv per Biznes ne Lokacionin Me te mire ne Ulqin , ngjitazi me HOTEL FREJBURG ne Pllazhin e Vogel ,Pllaci ka hapsir prej 4Ari.46metra dhe Pronsia eshte e Rigjistruar ne Emer te Pronarit Kosovar , Dhe ne qdo Marveshje Prona mund te kaloi ne Emer te Blersit , Gjithashtu Pllaci posedon Kyqjen ne rrym, ne Uje , Kanalizim dhe qasje ne rruge .Cmimi per Ari 22.000euro , Me Marveshje. Per info kontaktoni : +37745401790.
Viber : +38649349881.
Ju Faleminderit Per Mirkuptim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim