Shitet Toka ne Ulqin

Shitet nga: Avdyl 17 Jan 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 510 EUR

Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 446 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Pllaci Shume atraktiv per Biznes ne Lokacionin Me te mire ne Ulqin , ngjitazi me HOTEL FREJBURG ne Pllazhin e Vogel ,Pllaci ka hapsir prej 446m2 dhe Pronsia eshte e Regjistruar ne Emer te Pronarit Kosovar , Dhe ne qdo Marveshje Prona mund te kaloi ne Emer te Blersit , Gjithashtu Pllaci posedon Kyqjen ne rrym, ne Uje , Kanalizim dhe qasje ne rruge .Cmimi per M2 , 185 euro m2 , Me Marveshje.
Totali I Shumes : 82.510euro
Per info kontaktoni : +37745401790.
Viber : +38649349881.
Ju Faleminderit Per Mirkuptim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim