Shitet Toke ne Prishtin- Vneshta 13.000 per Ari

Shitet nga: Alban Makolli 18 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Adresa: Vneshta
Sipërfaqe: 480 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka gjindet ne Lagjen Vneshta ne Prishtin me siperfaqe 480 m2 me leje per ndertim , afer ka ambullanten dhe shkollen fillore , toka lidhet me rrugen kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim