Shitet Trolli ne Emshir 5 ari

Shitet nga: Florian Berisha 10 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 5 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne lagjen emshir me siperfaqe 5 ari vetem keto jan mbetur pjesa tjeter eshte shitur , ,posedojm dokumentacion list poseduese kopje plani si dhe infrasteuktura eshte komplet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim