Shitet Trolli ne Emshir

Shitet nga: Emin Kameri 13 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Emshir
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne lagjen Emshir 4.10 ari. Trolli ka infrastruktur komplet uje,kanalizim,rryn dhe rrug me kubza. qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim