Shitet Trolli

Shitet nga: Sh.Krasniqi 15 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Trolli 4ari 5ari ose 9ari se bashku afer Chelsea Point.Bernica e Eperme-Sinidoll.Ka Kanalizim ne anen e eperme dhe te poshtme.
Ka uje dhe Rrym.

Me Marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim