Shitet Trolli

Shitet nga: Emin Kameri 18 Dhj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtine
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne lagjen Emshir me sip. 4.10 ari..Ka infrastruktur komplet uje,rrym,kanalizim dhe rrug me kubeza.. Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim