Shitet Trualli

Shitet nga: bujar 22 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: L. Spitalit (mati1)
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli gjendet ne rrugen "Muharrem Fejza" 100 metra nga rruga "B". Lokacionin me te sakt mund ta shiheni ne baz te fotografis ku parcela eshte e shenjuar me ngjyr te kuqe dhe me shigjet po ashtu e ka afer "Viva fresh Store". Trualli eshte i pershtateshem per ndertim te banesave kolektive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim