Shitet Trualli ne Lagjen Qendresa - Prishtine

Shitet nga: Sylejman Ahmeti 12 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 345 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Lagjeja Qendresa Bani i ulet Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme, rrugë. Trualli gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe te qetë për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim