Shitet Trualli ne Prishtine, prapa Hotel Gorenje

Shitet nga: Afrim 17 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 506 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli prapa Hotel Gorenje (300 m) eshte i pershtatshem per ndertim dhe nen adminsitrim te Komunes se Prishtines. Trualli ka qasje ne rrjetin elektrik dhe te ujit.Gjithsejte jane 506 m (30 m ne anen e rruges).
Per cdo informate mund te lajmeroheni ne Nr.:
+377 44 258 252 (VIBER)
+389 70 472 450 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim