Shitet Trualli ngjitur me fshatin nderkombetar

Shitet nga: Pllaci 17 Nën 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: Ngjitur me fshatin nderkombetar
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Urgjent shiten dy troje ngjitur me fshatin nderkombetar me dokumentacion te rregullt dhe me leje ndertimi. Njeri eshte 4.5 ari dhe tjetri 4 ari. Shiten edhe ndaras. Qmimi 1ari/12.000 euro i dikutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim