Shitet Trualli prej 4 ari te Gorenja/Grandstore ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 03 Gsh 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Trualli ndodhet 200m larg rruges kryesore ka dalje te Gorenja si dhe te Fortesa.Numrat kontaktues 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim