Shitet Trulli Prishtinë / Matiqan 5Ari

Shitet nga: Prishtinë Dje 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Adresa: Prishtinë / Matiqan 5Ari
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Trulli ne hyrje te Matiqanit afer shkolles se Mileniumit te 3.
Rruga Isa Kastrati.
5 Ari, e lejuar per ndertim te larte, me kyqje rryme, ujë, telefon, kanalizim dhe rrugë nga dy anët e truallit. Me dokumentacion komplet të rregullt.
Per pyetje dhe Informata Email: abcmail@gmx.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim