Shitet Urgjent Trualli Mati 2 40 Mije Euro

Shitet nga: Ismet 17 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Adresa: Mati 2
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet parcella (trualli) urgjent 40 mi Euro
parcella gjindet ne Mati II (Prishtine ) .
Parcella ka 4 Ari , me dokumentacione eshte ne emer te pronarit , dhe mund te bartet menjeher ne emrin e blersit .
Qmimi i negociushem.
Per me shume Info mund te na kontaktoni ne nr:
044-178-114
Viber: +37744178114
Whats App : +37744178114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim