Shitet apo ndërrohet trualli

Shitet nga: Naseri 26 Tet 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Adresa: Prishtina e re, Qender
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në lagjen Prishtina e re (Qendër), jo larg çeshmes së Matit, me sipërfaqe 10 ari (i ndarë në dy pjese nga 5 ari, me rrugë 4m. në mes). Trualli ka rrugën,rrymën dhe ujësjellësin në afërsi.

Vend i qetë e me perspektivë, 62000€ komplet.

Mundësi ndërrimi me banesë në Prishtinë.

Për info: 044 425 888 ose viber: +377 44 425 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim