Shitet ara

Shitet nga: Ismail Krasniqi 03 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Adresa: fsh.Makovc-Prishtine
Sipërfaqe: 3051 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Ara gjendet ne magjistralen Prishtine-Leskovc, perkatesisht ne fshatin Makovc,Hyrja ne are eshte nga rruga kryesore. Ara eshte 30a51m2, cmimi i shitjes eshte 9000 euro per nje ari (me mundesi diskutimi).Eshte e pershtatshme per vendbanim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.
Na kontaktoni ne numrat tane te telefonit! Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim