Shitet dhe marrveshje

Shitet nga: Ibrahim 19 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 6ari truall afer gjykates se re matiqan qmimi per ari 10000 me ndrrim12000 si dhe 10ari te panairi ne mes vranjefc dhe shkabaj qmimi per ari 7000 me ndrrim 8.500 bejm dhe kompenzime nr.044449605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim