Shitet dhe nderrohet trualli 4,5Ari lagjia NIC -..

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet dhe kembehet Parcella në lagjen " NIC ".
Trualli ka sipërfaqe prej 4.5 ari.

Bashkangjitur e gjeni lokacionin konkret të truallit.
Mundesi kembimi me një banesë në Prishtinë apo në F. Kssovë në vlerën e trollit

Çmimi : 13.000 Euro/Ari.

Ju faleminderit

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim