Shitet ose ndërrohet Pemishtja me mollë

Shitet nga: Naseri 21 Nën 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Adresa: Gushtericë e Epërme
Sipërfaqe: 8400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet ara-pemishtja me mollë në sipërfaqe 84 ari,në fshatin Gushtericë e Epërme, 1km.afër restoran "Anija", 300m.nga rruga e kryesore Lipjan-Janjevë, pronë shqiptari, përkthimi menjëherë.
Fidanet janë mbjellë vitin në 2014, dhe rendimentet e plota priten vitin e ardhshëm. Në Pemishte ekziston rryma, rruga publike (asfalti 40m.larg) si dhe pusi. Mundësi ndërrimi me banesë ose lokal në Prishtinë .

Për info. tel. 044 425 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim